ProfiRest.cz - EET pokladní software

Profesionální, jednoduchý a zároveň přehledný pokladní systém.
Dostupný ve 4 prodejních variantách, bez skrytých poplatků, s individuálním přístupem.

Prodejní varianty

Proč si vybrat ProfiRest.cz?

Protože byl vyvíjen ve spolupráci se zaměstnanci a provozovateli restaurací, majiteli obchodů, drobnými podnikateli, stánkaři. Přizpůsobován podle nároků a potřeb provozovatelů, kteří nebyli spokojeni s konkurenčními systémy.

Navržen tak, aby byl co nejjednodušší, nejspolehlivější a nejpřehlednější, zároveň Vám okamžitě poskytoval veškeré důležité informace o Vašem provozu a šetřil tak Váš čas i peníze.

 • Přehledy a statistiky

  icon

  Mějte okamžitý přehled o svých příjmech a výdajích, tržbách a skladových zásobách, kontrolujte docházku svých zaměstnanců i jejich pracovní vytížení.

 • Rychlost a jednoduchost

  icon

  Žádné zdlouhavé nastavování a zaškolování. Jednoduchost a srozumitelnost, se kterou je systém navržen, Vám ušetří spoustu času.

 • Spolehlivost a podpora

  icon

  Máte dotaz, potřebujete s něčím poradit, nevíte si rady? Spolehněte se na naši podporu, která je ochotna s vámi vyřešit jakýkoliv problém. Vše vyřešíme ZDARMA, bez zbytečného odkládání.

Zprovoznění

Zprovoznit si náš pokladní systém není vůbec obtížné a zvládne to téměř každý, i bez naší přítomnosti.

 • První krok

  Licence a nastavení

  Zakupte si licenci a ve své administraci na MŮJ PROFIREST.CZ si založte provozovnu. Ihned tak získáte TÝDEN provozu licence ZDARMA, abyste stihli vše správně nastavit.

 • Druhý krok

  Instalace software

  Po veškerém nastavení si ze své administrace, ze sekce SOFTWARE, stáhněte pokladní systém, který funguje pod operačními systémy WINDOWS. Jednoduchý průvodce Vás provede instalací, nebo se nám ozvěte, společně to zvládneme během 5ti minut :).

 • Třetí krok

  Registrace zařízení a párování

  Po instalaci pokladního systému vložíte ID zařízení do své administrace a pojmenujete počítač. Vygenerujeme Vám aplikační klíč, který vložíte zpět do softwaru. Potvrdíte a zařízení máte spárované.

 • Čtvrtý krok

  Přihlášení a používání

  Nyní se stačí už jen přihlásit a software je připraven k použití.

{literal}
{/literal}